چه پرده ای مناسب خانه با ابعاد ۸۰ تا ۱۱۰ متر است ؟

راهنما 09100049363

سلام امروز می خواهیم در مورد این مدل پرده صحبت کنیم که برای خانه هایی با ابعاد 80 تا 110 متر دارند  با پذیرایی مستطیل شکل که پنجره های آنها با ابعاد 3.5 در 4 متر است . این پرده پذیرایی از سه لایه پرده زیرین ، پرده رویی و والان تشکیل شده که لایه زیرین آن از جنس تور ترک است با بافت فوق العاده خوبی که حاشیه های متوالی دارد .حاشیه های متوالی تنها برای خلوت نشان دادن کار نیست بلکه دکور کار را بیشتر نمایش می دهد . این توری که مشاهده می کنید از لحاظ بافت و جنس تور کیفیت خیلی خوب و ایست فوق العاده ای دارد . سه جاف و سربی که پایین کار خورده باعث شده ه پرده افت بیشتری داشته باشد و پیلیسه های 16 سانتی منظمی داشته باشد .

والانی که برای این پرده استفاده شده از جنس مخمل راه راه است که لبه های کار شده ی آن زیبایی خاصی به آن بخشیده . در این مدل مشاهده می کنید که رنگ یراق با رنگ گل های پرده ی رویی با هم ست هستند . پرده رویی از یه پارچه که از نوع کار پفکی انجام شده که با دست نصاب و هنر ایشون به این شکل درآمده . در واقع دوخت ساده است و نصاب توانسته پرده را به این شکل درآورد و نظمی در چین های آن ببخشد که این کار از عهده ی یک نصاب حرفه ای و هنرمند ساخته است . همانطور که می بینید پایین دکور چین ها با شرابه ی کریستالی جمع شده و این باعث میشه که مدل پرده را بعد از هر بار شستشو تغییر دهید .

والان پرده که دکور بخش بالای پرده را تشکیل داده با یک گل میخ طلایی مصری نصب شده که می توانه با گل میخ کریستال هم این کار انجام بشه .کتیبه ای که نصب شده کار را راحت تر ، زیبا تر و به صرفه تر کرده است . زیرا باعث شده از ریل های ساده استفاده کنیم و کمک کرده از ریل استیل ، ریل چوب ، ریل پوست ماری و آمریکایی استفاده نکرده و با یک کتیبه از جنس رزین کل کار زیبایی اش به دوچندان برسد .

برای نصب این پرده پند روز یا چند ساعت کار لازم است ؟

این کار اگر توسط دو نصاب حرفه ای انجام شود بین یک ساعت و نیم الی دو ساعت زمان می برد اما ایکه چقدر بتونیم برای این پرده زمان بگذاریم هنر نصاب است . نصاب ما می تواند پرده را به سه شکل متفاوت درآورد و شما ببینید و اگر خوشتان نیامد تغییر دهید و آن را با دکورتان ست کنید .

می توان والان یا دکور بالا به صورت شالی جمع نشود و ساده جمع شود و نصاب با هنر خودش آن را به دو سه مدل اجرا کند و تمام اینها زمان می برد اینکه گل میخ در ارتفاع 60 سات بخورد ، ارتفاع 80 سانتی بخورد و یا ارتفاع یک متری بخورد فوق العاده مهم است .

 برای خرید از انتخاب پرده تا دوخت و نصب پرده می توانید با شماره ی بالای صفحه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند  و سفارشتان را به آنها بگویید تا  پرده را برایتان بدوزیم و در طرح های مختلف آن را برایتان اجرا کنیم .