انتخاب رنگ پرده برای اتاق ها نشیمن پذیرایی خواب

انتخاب رنگ پرده نشیمن پذیرایی خواب

راهنما 09100049363

انتخاب رنگ پرده اتاق نشیمن و پذیرایی

بیشتری زمانی که در خانه هستید در اتاق پذیرایی یا نشیمن میگذرد . در نتیجه باید دکوراسیون داخلی این دو اتاق به طوری انتخاب شود که خسته کننده نباشد . همچنین وقتی مهمان به خانه می آید یا از دوستان خود دعوت میکنید در اتاق نشیمن از آن ها میزبانی میکنید پس از رنگ های گرم و دلنشین برای پرده استفاده کنید. استفاده از رنگ های گرم روشن و ساده بهترین انتخاب است البته به جز رنگ قرمز .

انتخاب رنگهای پرده اتاق مستر

در انتخاب رنگ اتاق مستر باید به این نکته توجه داشته باشید که بیشتر کاربردی باشد تا این که فقط به فکر زیبایی باشید. چون که بیشتر برای خواب و زمان استراحت در این اتاق وقت میگذرانید . مقاومت پارچه این پرده مهم تر است چرا که حتما بیشتر نیاز به کنار کشیدن آن است . بهترین گزینه رنگ های سرد تر و آرام مثل سبز و آبی است . اگر هم به دنبال نور کمتر هستید از دسته رنگ های قهوه ای استفاده کنید .

 

انتخاب رنگهای پرده اتاق خواب

باید به این نکته توجه داشت که اتاق خواب با مستر متفاوت است و میتواند برای اعضای خانواده تفاوت داشته باشد. اگر اتاق خواب مخصوص فرزندان به خصوص دختر بچه است، صورتی و سبز بهترین رنگ است. همچنین برای کودکان پسر رنگ سرد مثل آبی گزینه ای ایده آل است. همچنین برای اتاق پدر و مادر بهتر است رنگ تیره استفاده شود و ترجیحاً ضخیم باشد تا حریم خصوصی حفظ گردد.

 انتخاب رنگ پرده اتاق مطالعه و کار

این بخش مقداری پیچیده است و بیشتر سلیقه ای است . برخی از افراد دوست دارند این اتاق نور بیشتری داشته باشد و از رنگ های آبی روشن و ار جنس های توری استفاده میکنند. اما در صورتی که شخصی میخواهد از نور لامپ استفاده کند ، بهترین انتخاب قهوه ای و پارچه کتان است که حالتی رسمی و سنگین به اتاق میدهد و نور خورشید را کنترل میکند. سادگی پارچه هم برای این اتاق مهم است .

 

انتخاب رنگ پرده آشپزخانه و هال و راهرو

آشپزخانه معمولا به اعضای خانواده اختصاص دارد و مهمان یا عموم آن را نمیبینند . پس گرم بودن آن مهم است و از آن مهم تر رنگ متناسب با دکوراسیون داخلی آشپزخانه است . رنگ های گرم مثل قرمز و نارنجی عالی است و قهوه ای هم برای همخوانی با کابینت انتخاب خوبی است. برای هال و راهرو هم مهم مقاومت و کارایی بالا پرده است به طوری که استحکام کافی را داشته باشد ، یراق آلات پرده آویز پرده مشاوره و اجرا و نصب را از تیم حرفه ای دیجی پرده بخواهید .

 

جهت مشاوره رایگان میتوانید از اتاق های خود با موبایلتان عکس بیاندازید و برای مشاورین تلفنی ما ارسال کنید . کارشناسان خبره و پر تجربه به شما مشاوره رایگان جهت انتخاب رنگهای و نوع پرده هر اتاق نسبت به سلیقه و بودجه شما و همچنین در نظر گرفتن دکور و مبلمان شما ارائه میدهند . لطفا با ما تماس بگیرید تا بتوانید سفارش ساده برای پرده منزل یا محل کارتان بدهید .