نکات انتخاب جنس طرح و مدل پرده اتاق خواب بهمراه قیمت

انتخاب پرده اتاق خواب جنس رنگ قیمت

راهنما 09100049363

نورگیری اتاق ها علاوه بر اینکه تاثیر زیادی در آرامش اتاق خواب دارد و باعث می شود صبح پر انرژی ای را شروع کنید و روحیه شاداب تر و سرحال تری در شما ایجاد می کند باعث کاه مصرف انرژی خواهد شد و شما می توانید از نور طبیعی در طی روز استفاده کنید که خود باعث ترشح هورمن های شادی و سلامتی بیشتر شده .

انتخاب پرده ای که نور گیر باشد اهمیت بالایی دارد . پرده ای که هم بتواند از حریم شما حفاظت کند و هم نور طبیعی در اتاق شما ساطع شود . در این بخش جنس پرده و مدل آن اهمیت بالایی دارد . لطفا جهت راهنمایی بیشتر با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید ، همچنین برای استعلام قیمت روز و سفارش ارسال به سراسر ایران میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید .

 

انتخاب جنس و مدل پرده با توجه به موقعیت اتاق :

اگر اتاق شما طوری است که سایه گیر است و در زمستان ها سرد می شود بهتر است از پرده های کتان یا مخمل استفاده نمایید اما برای آنکه نور کافی داشته باشید مدل آن را طری انتخاب کنید تا از وسط باز شود و یا حالت کرکره ای داشته باشد که بالا جمع شود . تا در روز بتوانید از نور استفاده کنید و جنس آن به عنوان عایق گرما و سرما عمل کند .

اگر پنجره بزرگ و آفتابگیر دارید از پرده هایی که زیری آن حریر و رویه با جنس نخی ، مخمل یا کتان باشد که اتاق را زیبا جلوه دهد . لایه رویی می تواند کامل پنجره را بپوشاند و فقط از یک طرف جمع شود و هم می توانید از رویه ای با طرحی که در دو گوشه پنجره قرار دارد برای زیبایی اتاق انتخاب کنید . لطفا با ما تماس بگیرید .

 

بهترین انتخاب طرح پرده اتاق و مدل ست های جدید :

طرح پرده اتاق نیز علاوه بر رنگ آن در روحیات تاثیر گذار است و باید درست انتخاب شود . اگر فرش ، رو تختی یا وسایلی که در اتاق دارید طرح دار هستند و پر از نقش است اگر از پرده های طرح دار استفاده کنید اتاقتان را شلوغ جلوه می دهد و احساس سردرگمی ، بی نظمی را بدست می آورید و نمی توانید به راحتی در اتاقتان فکر کنید و ایده های ناب را خلق کنید .

در این صورت فرد احساس آشفتگی و عصبی بودن خواهد داشت . به جای آن از پرده های ساده استفاده نمایید و رنگ پرده اتاق را با رنگ روتختی یا وسایلی که بیشتر در دید هستند ست کنید . اگر دیوار های ساده دارید از پرده های طرح دار و رو تختی طرح دار استفاده کنید و بیشتر مدل وسایلتان متفاوت ولی با طرح ساده باشد انتخاب کنید ، حتی گاهی الیاف مصنوعی و نیز طبیعی میتواند در الکترون های یون منفی فضا تاثیر بگذارد .

برای سفارش محصول و یا پارچه ، همچنین استعلام قیمت روز و درخواست مشاوره رایگان میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید . درصورتی که مشاوره حضوری میخواهید ، هزینه جزیی برای ایاب و ذهاب نیروی متخصص به همراه ماشین ون مخصوص دیجی پرده به سراسر ایران اعزام می شود تا شما تمامی طرح ها و جنس ها را از نزدیک مشاهده نموده و راحت تر انتخاب نمایید .

 
پرده لوکس سلطنتی نحوه کار مدل دبل لب حاشیه یکطرفه .. این دکور پرده یکی از پرکاربردترینهاست که از دو لایه و یا سه لایه پارچه های مختلف به آن طرح زیبا داد .. .. به این دکور مدل دبل لب حاشیه یک طرفه میگیم که تور زیرین از تور قابی نگینی هست . نگین ها به صورت پانچی هستن یعنی ...ادامه مطلب

از کار جدا نمی شوند . این مدل سه حاشیه هست حاشیه پایین ، دو حاشیه وسط و حاشیه بالا . برای حجم کار آستر کش دوخته شده برای اینکه خودش بهتر نشون بده و دکورهای بغل که به صورت ست هستند به آنها کور های قیطون گفته می شود که به صورت ست روی مخمل  مات استفاده شده که دارای رنگ بندی های متفاوت هستند . این نمای کلی از کار است که شما می تونید پارچه های دیگری را هم با همین دکور اجرا کنید . این مدل به دلیل سادگی اش یکی از پر کاربرد ترین و زیباترین مدل هاست . که می توان به صورت دو لایه سه لایه با پارچه های مختلف طرح داد ..حتی می توان یک طرف دکور را از این مدل استفاده کرد و طرف دیگر آن را مدل دیگر . در هر صورت شما می توانید روی این مدل تغیرات زیادی ایجاد کنید . معمولاچون این مدل دکور ساده است لایه زیرین را از حریر طرح دار یا حاشیه دار استفاده می کنیم . از دو دکور مخمل ساده حاشیه دار با حریر طرح دار پر حجم برای کارهای لوکس و سلطنتی استفاده می شود . کتیبه ای که برای این دکور استفاده شده کتیبه کنج است . همانطور که می بینید یک طرف پر کارتر است  . این کتیبه کار منبت از جنس چوب هست کار دست است که دو رنگ ساده و سوپر لوکس دارد . این ابعاد که ما در این کار اجرا کردیم دومتر بیست تا دو متر و چهل سانت است . شما همین طرح را در ابعاد دو متر و سی هم می تونید اجرا کنید . برای ابعاد سه متر به بالا می تونید از این کتیبه در دو طرف استفاده کنید . یعنی الان که در سمت چپ کار شده و ادامه آن تا سمت راست ادامه پیدا کرده شما می تویند در دو طرف استفاده کنید  ، لطفا برای راهنمایی یا سفارش پرده شرکتی ، منازل و ارائه خدمات نصب با شماره روی سایت تماس حاصل نمایید . دکور ( پرده حاشیه دار ) قهوه ای که سمت راست می بینید رنگ های سفید ، قهوه ای ، کله غازی ، سرمه ای و کالباسی هم این کار دارد . شما می توانید اندازه خانه و قاب پنجره خود را بگویید و از مبل ها و دکور خود عکس بندازید و با یک تماس با کارشناسان ما بهترین مدل و دکور و پارچه را به شما معرفی کنیم . همینطور بعد از انتخاب جنس و مدل پرده با توجه به خواسته شما توسط خیاطان حرفه ای پرده مورد نظر را دوخته و سر موعد به شما تحویل بدهیم .

پرده اتاق خواب سبک رنگ بندی اینترنتی

سبک های مختلف ست کردن پرده اتاق خواب ، نحوه انتخاب رنگ های ترکیبی پرده اتاق خواب ، اتاق خواب مکانی است که هر کس در اتاقش بیشترین احساس امنیت و آرامش را دارد اگر اتاق خواب آرام و زیبایی نداشته باشید ممکن است دچار بد خوابی و بی خوابی شوید .. اتاق خواب مکانی است که هر کس در ...ادامه مطلب

اتاقش بیشترین احساس امنیت و آرامش را دارد اگر اتاق خواب آرام و زیبایی نداشته باشید ممکن است دچار بد خوابی و بی خوابی شوید .. اتاق خواب مکانی است که