انواع ترکیب بندی پارچه پرده خرید متری یا طاقه ای

ترکیب بندی پارچه حریر ساتن کتان متری

راهنما 09100049363

برای خانه ها پارچه حریر یکی از بهترین انتخاب ها است . این پارچه لطیف انتخاب بسیار مناسبی برای کسانی است که به دنبال ظرافت و زیبایی فانتزی برای خانه های خود هستند . ظرافت خاص آن باعث شده خیلی از ایرانی ها از آن برای اتاق های خود استفاده کنند . این پارچه تراکم پایینی دارد پس برای مکان هایی که به نور بیشتری نیاز دارد انتخاب عالی ای است . به همین خاطر در اتاق خواب ها و نشیمن و حتی آشپزخانه از آن استفاده میشود .

این پارچه در برابر نور مستقیم آفتاب مقاومت زیادی ندارد و اگر اتاق نورگیر است بهتر است آستری هم برای آن انتخاب شود . ترکیب این پارچه با دانتل از جمله بهترین ترکیب بندی ها است . کسانی که میخواهند علاوه بر زیبایی ، یک ترکیب مدرن برای پرده خانه داشته باشند ترکیب حریر و دانتل پیشنهاد خوبی است . اشکال متنوع در کنار طراحی بافت عالی ، یک پرده شیک و مدرن را میسازد .

حریر و دانتل برای اتاق نشیمن انتخاب بسیار خوبی است . در طراحی دکوراسیون داخلی معمولی سبک دیگری از پارچه است که بسیار شکیل و گرم است که به آن کتان و ساتن میگوییم . اگر لازم دارید در فضایی نور کمتری باشد میتوانید از این نوع ترکیب استفاده کنید . ساتن و کتان تراکم بالایی دارد و نور را عبور نمیدهد . این پارچه در اتاق کودک استفاده میشود و نیازی به یک آستر دیگر ندارد .

ابریشم و مخمل هم از بهترین پارچه ها برای فضا های رسمی تر مانند اتاق پذیرایی مهمانان است . در دکوراسیون های رسمی تر از پارچه های مخمل ابریشمی استفاده میشود . وزن این پارچه ها از انواع دیگر بیشتر است و به همین خاطر بهتر می ایستد و حالت زیبایی به خود میگیرد . این پارچه ها به خاطر این که خیلی صاف و سنگین می ایستد برای اتاق های رسمی بسیار مناسب است .

برای این که کیفیت یک پارچه را بسنجید باید در طول روز آن را جلوی نور قرار دهید و واکنش پارچه را ببینید . همچنین از نکات مهم دیگر که کارشناسان مهم میدانند ، بلند بودن پرده تا نزدیکی کف است . این عمل باعث میشود فضا بزرگتر جلوه دهد و همچنین به زیبایی پرده اضافه میکند . و بخشی از چوب پرده باید از طرفین بیرون بزند و در نتیجه قسمتی از پارچه هم در کناره پنجره روی دیوار جمع شود .

برای سفارش انواع پارچه به صورت غیر حضوری میتوانید با تلفن های راهنما تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان متخصص در امر پارچه و پرده بهره مند شوید . این مجموعه با ارائه دو پیشنهاد از لحاظ کیفی در غالب جنس تضمینی درجه یک و جنس با کیفیت معمولی شما را برای داشتن پارچه و پرده مناسب با بودجه یاری میرساند .

همچنین میتوانید با پرداخت حداقل هزینه ایاب ذهاب ، جنس ها را در محل مورد نظرتان در سراسر ایران با ون های مخصوص دیجی پرده از نزدیک لمس نمایید . لطفا با ما تماس بگیرید .