آموزش ساده نحوه شستشوی پرده در منزل کلیپ تصویری

راهنما 09100049363

چگونه بدون آسیب به پرده ها آنها را بشوییم ؟

قبل از شستشوی پرده های خود لیبل و مشخصات آن را به دقت نگاه کنید ، برخی پرده ها به سادگی با ماشین لباسشویی قادر به تمیز شدن هستند و کافیست پرده را داخل دستگاه ماشین شستشوی لباس بگذارید و تنظیمات مورد نظر را انجام دهید . اگر لباسشویی ندارید یا میترسید به پرده آسیب وارد بشود میتوانید ، آن را با آب ولرم و مقداری مایع تمیز کننده بشورید .

پرده را در آب قرار داده و با دست خود بسابید و بگذارید بمدت یک دقیقه در آب ولرم باقی بماند . پرده رو در بیارید و بگذارید تا کاملا خشک شود و در نهایت آن را اتو بزنید . حالا میتوانید ببینید که پرده هایتان چقدر نو و جدید شده اند . پرده های منازل به دلیل نمای اصلی دکوراسیون خانه و در کنار مبل و نور خود را نشان میدهند . کمی چرک مود بودن باعث از بین رفتن تمام زیبایی آن میشود .

لذا بسیاری از مشتریان از ما میخواهند که به سرعت تیم شستشوی پرده خدمتشان برسند و لوازم پرده را باز کرده و برای شستشو با خود ببرند . این تیم با قیمتی مناسب و در کمترین زمان ممکن این مهم را دست میابد . برای پروژه هایی که تعداد واحد های زیادی دارند همانند پرده های بیماریستانی ، پرده هتل ها و حتی پرده مدارس ، علاوه برتخفیف ویژه به رفو رایگان نیز مجهز میشوند .

همچنین سایر انواع پرده برای فروش موجود میباشند که بدون خرج اضافه میتوانید با قیمت بازار به صورت تلفنی خرید کنید و بجای اینهمه هزینه در دل شهر ، زیر کولر یا کنار بخاری نشسته اید تا ما به خدمت شما برسیم .