آموزش ست و انتخاب رنگ پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب سبک رنگ بندی اینترنتی

راهنما 09100049363

اتاق خواب مکانی است که هر کس در اتاقش بیشترین احساس امنیت و آرامش را دارد اگر اتاق آرام و زیبایی نداشته باشید ممکن است دچار بد خوابی و بی خوابی شوید همچنین به دلیل اینکه افراد زمان زیادی را در اتاقشان سپری می کنند رنگ ها بر انرژی ، آرامش و روحیات و افکار فرد تاثیر گذار است . یک اتاق اگر فضایی آرام و امن را ایجاد کند شما را خلاق تر خواهد کرد

امروزه مردم عاشق پنجره های بلند و نورگیر هستند و ساختمان ها نیز بر همین اساس ساخته می شوند . این پنجره ها می تواند زیبایی خاصی به اتاق دهد . پرده در زیبایی اتاق نقش پر رنگی دارد . در واقع پرده سبک اتاق ، سبک افکار و در انرژی ای که صبح از خواب بیدار می شوید یا آرامشی که در شب برای خوابیدن نیاز دارید تاثیر گذار است . در اینجا به انتخاب رنگه پرده اتاق می پردازیم .

 

انتخاب رنگ پرده برای سنین و روحیات مختلف :

اگر پرده برای اتاق فرزنددانتان می خواهید از رنگ های آرام استفاده کنید به ویژه آبی . رنگ پرده در روحیات فرزند شما تاثیر می گذارد که رنگ آبی را به شما پیششنها می دهم . رنگ آبی در روانشناسی رنگ ها رنگ آرامش است . رنگ آسمان و دریا . به همین دلیل است وقتی به اسمان نگاه می کنید احساس آرامش می کنید .

رنگ سبز احساس شادابی می دهد برای کودکانی که کسل هستند از رنگ سبز استفاده نمایید و تاثیراتش را بر فرزندتان خواهید دید . اگر می خواهید رنگ پرده را برای ذوج انتخاب کنید رنگ قرمز را پیشنهاد می دهم . این رنگ در اتاق ذوج عشق و دوستی را بیشتر می کند . به ویژه صبح که نور خورشید بر پرده می تابد و تمام دیوار ها قرمز می شود صبح زیبا و خاصی را برایتان به وجود می آورد .

 

نحوه انتخاب رنگ های ترکیبی پرده اتاق خواب :

رنگ پرده را می توانید تک رنگ یا ترکیبی از دو رنگ انتخاب کنید . دو رنگی که یکی خنثی یا ملایم باشد مثل سفید و شیری ، آبی یخی خیلی ملایم با یک رنگ تند و شاد . مانند سرمه ای ، سبز پسته ای ، قرمز گوجه ای ، نارنجی .

سبک های مختلف ست کردن پرده اتاق خواب :

  • می توانید در انتخاب رنگ پرده برای ست کردن با وسایل از همخوانی رنگ ها و تضاد رنگ ها استفاده کنید . اگر شخصیت آرام دارید و از فضاهای لوکس یا مدرن لذت می برید از همخوانی رنگ ها را انتخاب کنید . ترکیب رنگ قهوه ای خردلی وسایل با رنگ آبی نفتی ترکیب خیلی لوکسی به اتاق یا منزلتان می دهد .
  • اگر هیجانی را دوست دارید نارنجی و سفید را انتخاب کنید . البته در این اتاق رنگ آبی و رنگ های ملایم پیشنهاد می شود . کسسانی که از رنگ نارنجی در این اتاق استفاده می کنند کمی در خواب شبانه به مشکل می خورند و نظم خواب آنها بر هم می ریزد .
  • می توانید برای جلوه دادن اتاق و ایجاد فضای بیشتر از سه رنگ که یکی خنثی ، یکی ملایم و دیگر تند استفاده کنید . مانند سفید ، آبی آسمانی و زرد . ترکیب بسیار زیبا و آرامش بخشی به اتاق شما می دهد .

اگر شما تصمیم به خرید پرده برای اتاق خواب ، سالن پذیرایی ، ویلا یا باغ خود دارید ، میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید تا تمامی مراحل از مشاوره تا طراحی و دوخت ، ارسال و نصب را برایتان توضیح دهیم . این مجموعه با داشتن بیش از ۱۸ سال فعالیت در این صنف توانسته بهترین و مرغوب ترین جنس ها را با طراحی مدرن و روز دنیا و حتی طراحی سنتی ایرانی در سراسر کشور ارایه نماید .