پرده اتریشی بسیار مجلل مدرن لوکس و لاکچری

پرده اتریشی بسیار مجلل فروش اینترنتی

راهنما 09100049363

در تمام انسان ها دارای حس زیبایی شناختی اند و همین موضوع باعث شده علمی به عنوان دکوراسیون داخلی به وجود بیاید . دکوراسیون داخلی از مهمترین کارهایی است که همه در اولین قدم برای خانه خود در نظر میگیرند . در طراحی دکوراسیون داخلی ، پرده عضو جدایی ناپذیر و بسیار مهم است و هر شخص میتواند با کمک طراحان ، تغییرات بسیار عمده ای در خانه ایجاد کند و جذابیت و زیبایی منزل خود را چند برابر کند .

در میان طیف بسیار گسترده مدل ها ، نقش ها و رنگ های پرده هر شخص سلیقه ای خاص دارد یا این که مکان مورد نظر نوعی پرده خاص را طلب میکند . طرح های مدرن طرفدارانی دارد و همچنین طرح های سلطنتی . در این مطلب قصد داریم مدلی از نوع پرده های سلطنتی را به شما معرفی کنیم . نام این مدل در اصطلاح پرده های اتریشی است که نمایی بسیار مجلل دارد .

 

نمای این پرده به شکل چندین والان است که که به شکل دالبری در کنار هم قرار میگیرد و پنجره خانه را به شکلی مجلل زینت میبخشد . پرده اتریشی تا حد زیادی از لحاظ جمع شدن شبیه پرده های مدل رومی است و مانند آن به شکل ریسمانی جمع میشود اما مقدار پارچه مورد نیاز برای پرده اتریشی تا 5.2 برای پرده رومی میباشد . این مورد به دلیل وجود چین های بسیار در مدل اتریشی است .

در مطلبی در همین سایت درباره پرده های مدل رومی به طور کامل توضیح داده ایم . اگر مایل هستید اتاقی را با دکوراسیونی کلاسیک و مجلل تزئین کنید ، مدل اتریشی انتخاب خوبی است . همچنین به همراه مبل های کلاسیک ترکیبی عالی میسازد. پارچه ها و رنگ های گوناگونی برای این مدل در دسترس شماست ولی پارچه های جنس ابریشمی بسیار مناسب اند چون لطافت خاصی دارند و دوخت آن به زیبایی بیشتر پرده کمک میکند ، بمنظور شستشوی پرده ، نصب و تعمیرات و حتی مشاوره در خرید پرده میتوانید روی ما حساب کنید .

 

برای آراستگی بیشتر میتوان از یک نوار چین دار پارچه ای یا نوار هایی ریشه دار استفاده کرد که نوع ریشه دار برای پارچه های ظریف تر بهتر است . برای زیبایی بیشتر آن میتوان از چوب پرده های خاص استفاده کرد و یا نخته چوب هایی به بالای پنجره نصب کرد . استفاده از تخته چوب هم به آراستگی پرده کمک میکند و هم پرده را مرتب تر جلوه میدهد . در تمام بخش ها به مشاوره های طراحان کارشناس توجه داشته باشید .

لطفا جهت اطلاع از قیمت های بروز در زمینه انواع پارچه ، دوخت اختصاصی پرده ، ارسال و نصب میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید . ما به شما در هر کجای ایران باشید به صورت تلفنی مشاوره رایگان میدهیم و یا در صورت نیاز با دریافت حداقلی ترین هزینه ممکن برای ایاب ذهاب ، مشاوران حضوری ما برای بازدید محل شما از نزدیک اعزام میشوند و حتی اندازه گیری نیز برایتان انجام میدهند .