پرده تصفیه کننده هوا ، کنترل کننده آلودگی خانه ها

پرده تصفیه کننده هوا در اتاق منزل رنگ

راهنما 09100049363

آلودگی هوا به ویژه در کلان شهر ها مثل تهران از بزرگترین دغدغه ها و مشکلات مردم است و عده زیادی به دنبال راهی برای تصفیه هوای خانه یا جلوگیری از ورود آلودگی به داخل منازل هستند . برای این امر راه های زیادی وجود دارد . خیلی از شرکت ها دستگاه تصفیه هوا را معرفی کرده اند . این دستگاه ها معمولا قیمت بسیار بالایی دارند و مناسب عموم مردم نیست و همچنین برای خدمات هم مجبور به پرداخت هزینه هستید .

یکی از ایده های جدید بسیار جالب برای تصفیه هوای خانه، پرده هایی است که هوای آلوده خارج خانه را تصفیه میکند و هوای تمیز را وارد خانه میکند . اگر این طرح اجرایی شود میتواند کمک بسیار زیادی به حفظ پاکیزگی هوای داخل خانه کند . میدانید که آلودگی برای افراد کم توان و مسن و آن هایی که مشکل قلبی دارند مانند سم است . پس این ایده خیلی کمک کننده است .

 

در کشور ما و به خصوص در شهر های بزرگ ، در فصول سرد سال با وارونگی دما مواجه است که حتی دیدیم که مدارس تعطیل شده و ورود افراد مسن و کم توان به خارج خانه را مضر میدانند . همچنین خیلی از مناطق کشور با مشکل ریز گرد ها مواجه اند . پرده تصفیه کننده هوا خیلی میتواند به حل این مسائل کمک کند . این پرده ها هم میتواند نقش زیبایی را داشته باشد و هم تصفیه کننده هوا .

 

طبق تحقیقات کارشناس ها ، اگر روال آلودگی به همین شکل ادامه یابد ، برای شهروندان مشکلات زیستی زیادی تولید میکند . پس باید فکری برای آن کرد . به همین خاطر طراحان به فکر این پرده ها افتادند. همچنین پرده های تصفیه کننده هوا از بیمار شدن خیلی از افراد جلوگیری میکند. طرح  پرده تصفیه کننده هوا به شکل یک پرده الکترونیکی است که روی پنجره ها قرار میگیرد و دارای چند فیلتر است که از ورود آلودگی ها و گرده ها به خانه جلوگیری میکند ، انواع دکوراسیون اتاق بزرگ باصطلاح مجلل و سلطنتی ، پرده اتاق نشیمن خواب و سرسرا را از ما مشاوره بگیرید .

پرده تصفیه کننده هوا علاوه بر گرفتن آلودگی هوا ، میتواند نقش کولر را هم داشته باشد . کنترل هوای ورودی نیز بسیار برای این پرده ها راحت است چون جلوی پنجره قرار گرفته است . همچنین با ایجاد نرم افزار میتواند میزان آلودگی داخل را محاسبه کند و نسبت به آن قدرت تصفیه را کم یا زیاد کند . این ایده در خیلی از همایش ها و مسابقات ایده های پاک مورد توجه واقع شده و امیدواریم زودتر عملی شود .