پرده حریر لوکس سلطنتی اتاق پذیرایی میهمان سبک اروپایی

پرده حریر لوکس سلطنتی اتاق پذیرایی

راهنما 09100049363

یکی از کاربردی ترین راهکارها برای لوکس شدن منازل مخصوصا سالن میهمان یا همان اتاق پذیرایی استفاده از پرده متناسب با دکوراسیون است . پرده از جنس پارچه حریر با دوخت اختصاصی و نوع والان سلطنتی در کنار دکوراسیون لوکس سلطنتی خود را بسیار درخشان نمایش میدهد . شما میتوانید با تماس تلفنی با مشاوران این حوزه ارتباط برقرار نمائید .

 

بسیاری از مردم به دلیل مشغله های زندگی ، عدم امکان آزاد نمودن زمان ، ترافیک شهری ، هوای آلوده و غیره تصمیم بر خرید اینترنتی پرده میگیرند . مزایای این نوع درخواست این است که از بهترین جنس پارچه بهره مند می شوید و توسط مشاوران میتوانید گالری انواع پرده لوکس سلطنتی ما را مشاهده کنید و درخواست دهید تا کارشناس اندازه گیری به محل شما در هر کجای ایران حاضر گردد .

پس از یک هفته کاری پرده نسبت به ابعاد شما ، سلیقه و دکوراسیون شما دوخته شده و آماده تحویل می باشد . تیم نصب ما با تجارب بسیار متعدد در طی 18 سال اخیر ، به سرعت در محل حاضر شده و نصب را برایتان انجام میدهند . پرده سلطنتی خصوصیات بصری و کیفی اختصاصی دارند که در ذیل برخی از آنها را نام میبرم .

 

خصوصیات پرده حریر لوکس سلطنتی برای اتاق پذیرایی میهمان سبک کلاسیک

  • دارای والان
  • ترکیبی از پارچه های مخمل و ساتن با حریر
  • ترکیب رنگ زرشکی یا قهوه ای و طلایی با رگه های طرح فیروزه ای
  • یراق آلات با طرح سنتی به همراه چوب پرده متناسب
  • اندازه طول پرده تا روی کف زمین

مبل و دکوراسیون شما در منزل بسیار دارای اهمیت است که با این نوع پرده متناسب باشد . برخی با دکوراسیون مینیمال بیشتر ارتباط برقرار مینمایند و برخی دیگر با سبک مدرن اما اگر انتخابتان سبک سلطنتی یا کلاسیک است بهتر است از مبل های سلطنتی با طرح شلوغ و گل ها یا حیوانات تابیده شده در هم بهره مند شوید .

 

کتیبه و یراق آلات مختلف و بروز برای این نوع پرده حریر و مخمل موجود است . همچنین چوب پرده نیز از انواع بسیار متنوعی برخوردار است که همه آنها میتواند در زیباتر شدن منزل شما یاری دهد . برخی مشتریان هر قسمت از منزل را با یک سبک دیزاین نمودند . مثلا اتاق های خواب و مستر را با سبک مینیمال و اتاق حال را با سبک مدرن و در نهایت سالن پذیرایی با نورپردازی آفتابی به سبک سلطنتی لوکس که بسیار متنوع و زیبا به نظر میرسد .

برای انتخاب طرح های پرده سلطنتی بهتر است با شماره تلفن راهنما در بالای صفحه ارتباط برقرار نمائید . مشاورین این مجموعه با صبر و حوصله عکس منزل شما را مشاهده نموده و نسبت به آن راهنمایی می کنند . طراحی و ترکیب بندی از لحاظ اندازه و ابعاد و همچنین ترکیب رنگ با در نظر گرفتن نور اتاق بسیار دارای اهمیت می باشد .