پرده مدرن مدل رومن ( رومی ) و پیلی دار سالنی پذیرایی

پرده رومن رومی پیلی دار بزرگ سالنی

راهنما 09100049363

در نگاه اول مدل رومن بسیار ساده به چشم می آید . اما ظرافت و زیبایی این مدل در تا شدن های افقی و منظم پارچه پرده است که در حالت باز شده تکه ای پارچه قالب کلی پنجره را پوشش میدهد. این مدل برای هر پنجره ای قابل استفاده است و تا های آن توسط قطعه چوب هایی در پشت یا جلوی آن ایجاد میشود . چوب های جلو به عنوان قطعه ای تزئینی اند . پرده رومن در دکوراسیون های ساده تر جلوه بهتری دارد .

 

پرده های مدل رومن

پرده خانه از جمله مواردی است که تاثیر زیادی در زیبایی خانه و مدرن کردن آن دارد . شما به راحتی میتوانید با تغیر پرده های منزل خود ، شکل کلی خانه و دکوراسیون آن را به کلی تغییر دهید . حتی اگر مایل به خرج هزینه زیاد نیستید ، میتوانید با اعمال تغییراتی جزئی خانه خود را جذابتر نمایید . طراحان پرده مدل های زیادی را عرضه کرده اند . در این مطلب میخواهیم دو نوع از پرده های مدرن را معرفی کنیم .

دکوراسیون شلوغ و پر وسیله هماهنگی خوبی با آن ایجاد نمیکند . برای این مدل پرده ،هم میتوان از پارچه های راه راه یا پهار خانه استفاده کرد و هم از پارچه های ساده و یکدست . خطوط راه راه افقی عرض پنجره را زیادتر نشان میدهد و بلعکس راه راه عمودی آن را بلند تر نشان میدهد. همچنین در صورت قالب کردن کار با فرو رفتگی پنجره جلوه و زیبایی آن را دو چندان میکند. میتوان پارچه آن را با پارچه تخت ست کرد .

 

پرده های مدل پیلی دار

مدل های پیلی دار هم از انواع مدرن پرده است که زیبایی آن در سادگی است . این مدل به حالت دو پارچه است که دارای شکاف هایی است که از لای آن پارچه ای با رنگی متفاوت نمایان است و جلوه ای خاص دارد . ریسمان هایی در دو طرف پرده آن را جمع میکند . معمولا برای پنجره هایی با عرض کم مناسب است . همچنین دست شما برای انتخاب پارچه های مختلف باز است .

در حالت زیباتر دو پارچه طرح دار و ساده ترکیب خوبی برای پرده پیلی دار است . از هر کدام از این دو پارچه میتوانید برای لایه بیرونی یا درونی بسته به سلیقه خود انتخاب کنید . نکته دیگر این که اگر لایه بیرونی را طرح دار انتخاب میکنید باید دقت کنید که خطوط طرح در راستای هم قرار گیرند و متقارن باشند در حالی که پرده بسته است . طیف رنگی بسیار گسترده این مدل از مزیت های آن است .

لطفا در صورت نیاز به راهنمایی در انتخاب نوع و جنس پارچه پرده میتوانید با ما تماس بگیرید . این مجموعه با بیش از هجده سال تجربه فعال در این صنف کاری توانسته است مشاوران با تجربه ای را برای راهنمایی گام به گام شما تربیت نموده و هم به صورت تلفنی با عکس محل مورد نظر شما و هم به صورت حضوری در سراسر ایران با وجود تمامی محصولات و پارچه ها در ون های مخصوص به شما مشاوره تخصصی ارایه نماید . لازم به ذکر است مشاوره تلفنی رایگان میباشد .