پرده ی ساتن بخریم یا حریر مقایسه کاربردی اینترنت

راهنما 09100049363


امروز می خوایم در مورد مقایسه حریر و ساتن صحبت کنیم . اینی که می بینید حریر هست و به صورت دو حاشیه در طرح  ها و رنگ های مختلف چاپ شده . حریر به دلیل جنس لختی که دارند بعد از شستشو نیاز به اتو ندارند . این مدلی که مشاهده می کنید به دلیل دو حاشیه بودن و طرحی که روی آن چاپ شده است برای زیر طول دو متر و بیست سانتی متر مناسب بوده و کار فوق العاده ای بدست می آید . حریر به دلیل جنسش نور را به راحتی به داخل اتاق عبور می دهد پینهاد می کنم اگر پنجره به گونه ای که دید از بیرون به داخل خانه نداشت از حریر استفاده کنید .

جنس دیگری که می خواستیم در موردش صحبت کنیم ساتن هست . ساتن ها هم مثل حریر گل های چاپی و رنگبندی دارند . ساتن هارو بیشتر برای جاهایی استفاده می کنیم که می خواهیم جلو دید کامل پوشش بدیم . این مدل علاوه بر زیبایی ای که دارد در زمستان از عبور سرما به داخل خانه و در تابستان از خروج سرما و ورود گرما به خانه جلوگیری می کند .

این مدل چاپ ساتن را که می بینید تمام حاشیه است یعنی شما می توانید در هر اندازه و ارتفاع پنجره ای از این مدل استفاده کنید این طرح تمام حاشیه بین مشتریان طرفدار و کاربرد زیادی دارد . مدلی به طرح های کوچک درخت را هم که می بینید می توانیم در طول های مختلف به کار بریم .

استفاده پرده ی ساده حریر در کنار ساتن :

نکته ی دیگری که در مورد ساتن وجود دارد اینه که ساتن را می توانید به عنوان دکور در کنار حریر ساده استفاده کنید . با این کار هم به دلیل استفاده از حریر به دکور خانه ظرافت می دهید و هر زمانی که بخواهید به راحتی پرده را کنار می زنید تا پرتوهای نور خورشید وارد خانه شوند و خانه دلبازتر دیده شود . به علاوه اینکه از در زمستان و تابستان از ورود گرما و سرما جلوگیری کرده و مانند یک عایق کار می کند .

شما هم اگر می خواهید برای اتاق ، پذیرایی ، دفتر کار ، بانک ، بیمارستان و … پرده انتخاب کنید و نمی دانید چه جنس و مدلی را انتخاب کنید با کارشناسان ما تماس بگیرید شماره روی صفحه سایت درج شده . شما می توانید مدل دلخواهتان را به کارشناس ما سفارش دهید تا ما برایتان ارسال کنیم . ارسال برای سراسر ایران امکان پذیر است و امکان نصب برای کرجی ها و تهرانی ها ممکن می باشد .