پرده لوردراپه عمودی چاپ تنوع طرح پارچه pvc

پرده لوردراپه عمودی چاپ طرح پارچه pvc

راهنما 09100049363

پرده لوردراپه به دلیل عمودی و منظم در نصب شدن پارچه ها و یا سایر متریال مورد استفاده مانند پی وی سی ، بنر فلکسی و غیره به این نام مشهور شده است . شرکتهای بسیاری در محیط های خود برای جلوگیری از تابش نور و یا برای زیبایی فضای کاری از پرده لوردراپه استقبال مینمایند . چرا که هم طرح های از پیش تولید شده بسیار دارد و هم میتوان به اندازه مورد نیاز با طرح اختصاصی که لوگوی مجموعه یا هر طرحی روی آن با کیفیت بالا چاپ شود .

 

این نوع پرده که به اصطلاح لوردراپه نامیده میشود بسیار در برابر نور آفتاب مقاوم است و در صورتی که مدت طولانی در برابر نور آفتاب باشد هیچ تغییر فرم و اثری نمیدهد . دلیل استقبال بسیاری از محافل اداری و سازمانی از این نوع پرده قیمت مناسب نسبت به ماندگاری و زیبایی آن است . همچنین بسیار شکیل و با امکانات مناسب جهت چرخاندن هر یک از آویز ها جهت ورود نور به محوطه یا جلوگیری از تابش نور می باشد .

اما یکی دیگر از قابلیت های این محصول امکان صد در صد شستشو را دارد و میتوانید به خشکشویی های محله تان بسپارید یا خودتان بشورید . بسیاری از مشتریان عزیز با یک ابر مجیک و کمی خیس شده آن را به سادگی برق می اندازند . همچنین در مناطق شرجی که رطوبت بالایی دارد نیز از مقاومت بسیار خوبی برخوردار می باشد .

 

نام دیگر پرده لوردراپه همان پرده کرکره ای عمودی است . هر خطی که به صورت عمودی از میله آلومینیومی بالا آویزان شده است میتواند 9 یا سیزده سانتی متری انتخاب شود که هر یک نسبت به اندازه پنجره شما زیبایی خاصی را میتواند ایجاد نماید . طرح های انتخابی میتواند یک رنگ ساده باشد و جنس آن بین فلز ، پارچه ، بنر و غیره قابل انتخاب است .

 

حتی امکان چاپ اختصاصی طرح شما میسر است که با کیفیت 300 DPI صورت میپذیرد و از وضوح تصویر بالایی برخوردار است . نصب نمودن این پرده نیز بسیار آسان و ساده است که میتوانید با تلفن به شماره راهنما در بالای همین صفحه سوالات مرتبط خود را بپرسید و حتی آدرس دهید جهت بازدید و اندازه گیری با حداقل هزینه ایاب ذهاب خدمت برسیم .

 

طرح های چاپی میتواند بر روی متریال سولیت نیز ارائه گردد که در بالا رفتن کیفیت بسیار تاثیر گذار است و حتی میتوانید درخواست دهید که چاپ دو رو صورت بگیرید . طرح های آماده بیش از 500 عدد میباشد که هم به صورت رنگی ، سه بعدی ، طبیعت ، فانتزی ، بیزینسی ، کودکانه و غیره وجود دارد . شما میتوانید برای سفارش با شماره تلفن ما تماس بگیرید ، انواع آویزهای زیبا کتیبه های لوکس سلطنتی را از ما بخواهید ..

برای نصب تیم های ما با بیش از 18 سال تجربه میتوانند در سراسر ایران حاضر شده و با دقت تمام و تضمین حفاظت از معماری و تاسیسات ساختمانی شما ، تمامی فرایند را به درستی انجام داده و تا یکسال آن را گارانتی نمایند و پس از آن هرگونه مشکلی باشد با تماس تلفنی و مبلغ مناسب برای رفع آن خدمت برسند . لطفا با ما تماس بگیرید .

  پرده لوردراپه به دلیل عمودی و منظم در نصب شدن پارچه ها و یا سایر متریال مورد استفاده مانند پی وی سی ، بنر فلکسی و غیره به این نام مشهور شده است . امکان چاپ اختصاصی طرح شما میسر است که با کیفیت 300 DPI صورت میپذیرد .