برای پذیرایی های بزرگ این دکور لاکچری را اجرا کنید

راهنما 09100049363

می خوایم در مورد این مدل صحبت کنیم که تور زیر قابی وسط نگین است که پارچه آن به صورت رویایی و ست سرمه ای هست یعنی از رنگ آبی شروع میشه و هر چی بالاتر میاد کمرنگ تر و در سفید محو میشه که به صورت آستر کش دوخته شده و به کار حجم داده که باعث شده کار شکیل تر و زیباتر دیده شود .

 دکور های بغل ، دکور لبه حاشیه است که گلدوزی شده و در شستشو به هیچ عنوان دوختش خراب نمی شود که روی مخمل لاکچری دوخته شده که به این صورت در یک طرف و در فاصله 70 سانتی متری از زمین با گل میخ و شرابه تنطیم شده . این طرح دکور برای کارهای لاکچری ، کلاسیک و روکوکو استفاده میشه . شما می توانید شرابه ، گل میخ ها را با طرح پرده و دکورتان ست کنید .

این مدل دکور قرینه برای خانه های بزرگ با پنجر های بزرگ مناسب است . اگر اتاق کوچک است اصلا از مدل قرینه استفاده نکنید بلکه پیشنهاد میدم مدل یک طرفه ی آن را اجرا کنید . حریری که در زیر استفاده می کنید اگر ضخیم باشد حریم شخصی شما را حفظ می کند و نور را به داخل وارد می کند اگر نازک تر بود می توانید از یک آستر استفاده کنید .

اگر شما هم تصمیم دارید پرده ها و یا دکور خانه تان را تغییر دهید کارشناسان ما می توانند شما را در انتخاب پرده ای متناسب با دکورتان راهنمایی کنند تا خانه ای دلباز ، زیبا داشته باشید و وسایل خانه با انتخاب پرده مناسب در خانه بدرخشد و زیبا تر از آنچه فکر می کنید به چشم آید .

دکور در دو طرف به صورت قرینه دوخته شده که در اندازه های 3 متر به بالا می توانید از حاشیه دبل با رنگ نباتی استفاده کنیم .  همینطور می توان مدل های مختلفی برای جمع کردن آن استفاده کنیم  . گل میخ اگر درارتفاع مختلف زده شود می توانیم طرح ها و مدل های مختلفی به آن بدهیم . این مدل که در ویدئو مشاهده می کنید از پر طرفدار ترین مدل ها است .

کتیبه ای که در بالا مشاهده می کنید از جنس پلاستیک فشرده با طرح منبت است و دارای رنگ بندی متفاوتی است که متناسب با فضای خانه و رنگ دکور می توان رنگ بندی آن را تغییر دهیم .

شما می توانید با یک تماس با شماره بالای صفحه هر آنچه می خواهید را به کارشناسان خلاق ما بگویید تا بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد دهند و پس از انتخاب مدل خیاطان حرفه ای ما آن را دوخته و نصابان ماهر در انواع مدل ها برای شما آن اجرا کنند تا شما هر آنچه می خواهید را مطابق میلتان انتخاب کنید .